Deelnemende teams en speeldata 2018

Divisie 3c

LogoLCTeams:

G.Z.U. Brummen

BKC 2 Borculo

BKC 3 Borculo

DKCB-Brummen

Alles Om Doesburg

Entre Nous Brummen

ONA WInterswijk

Nijmegen 2

Speeldata Locatie Organisatie door:
10 september 2017 Brummen G.Z.U. Brummen
8 oktober 2017 Winterswijk ONA WInterswijk
12 november 2017 Lichtenvoorde BKC 2-3 Borculo
14 januari 2018 Varsseveld Entre Nous Brummen
18 februari 2018 Doetichem Alles Om Doesburg
4 maart 2018 Borculo (ovb) BKC 2-3 Borculo
25 maart 2018 Aalten ONA Winterwijk
29 april 2018 Doesburg Alles Om Doesburg

Deelnemers per team:

A Reg. Nr. G.Z.U. Brummen








B Reg. Nr. BKC 2 Borculo C Reg. Nr. BKC 3 Borculo D Reg. Nr. Alles Om Doesburg
1 07.2.064.027 Arjan Middendorp 1 07.2.208.007 Martin Textor 1 07.2.208.002 Jan Krooshof 1 07.2.015.011 Jaap Ostermeier
2 07.2.064.038 Freddy Weenink 2 07.2.208.017 Bertie Dijkman 2 07.2.208.009 Peter Jan Bon 2 07.2.015.023 Herman Pelgrom
3 07.2.064.044 Gerard Klein Heerenbrink 3 07.2.208.018 Carla Bon 3 07.2.208.013 Gerda Hogeweg 3 07.2.015.045 Jan Pastoor
4 07.2.064.045 Martin Lubbers 4 07.2.208.019 Wilma Klein Severt 4 07.2.208.023 Jan van de Meene 4 07.2.015.049 Jan Cornelissen
5 07.2.064.048 Bertie Wijnbergen 5 07.2.208.024 Yvonne Liebrand 5 07.2.208.030 Tinie van de Meene 5 07.2.015.051 Gerard Pelgrom
6 07.2.064.049 Frans van Engeland 6 07.2.208.025 Robert Assinck 6 07.2.208.034 Thea Ebbers 6 07.2.015.054 Evert Roza
7 07.2.064.050 Geert Klein Heerenbrink 7 07.2.208.039 Annie Wissink 7 07.2.208.042 Gerrit Huurneman 7 07.2.015.055 Carel Sas
8 07.2.064.052 Rudi Elshof 8 07.2.208.043 Dineke Huurneman 8 07.2.208.045 Dini Fokkink 8 07.2.015.058 Ben Gronouwe
E Reg. Nr. Entre Nouw Brummen








F Reg. Nr. ONA Winterswijk








G Reg. Nr. DKCB - Brummen








H Reg. Nr. Nijmegen 2
1 07.2.061.031 Toon Bielderman 1 05.8.029.027 M. Schuurman 1 07.2.029.024 Gerda Mulder 1 03.6.070.015 Ger Hendriks
2 07.2.061.037 Jos Uiterweerd 2 05.8.029.028 J. Vervelde 2 07.2.029.032 Yvonne Gerrits 2 03.6.070.042 Henk van Kempen
3 07.2.061.044 Hans Wesselink jr. 3 05.8.029.030 J. Koldeweij 3 07.2.029.039 Thea Peters 3 03.6.070.059 Wijnand Mul
4 07.2.061.048 Harry Wesselink sr. 4 05.8.029.031 H. te Brummelstroete 4 07.2.029.042 Rita Ruiterkamp 4 03.6.070.070 John Vaanhold
5 07.2.061.050 Luuk Ebeltjes 5 05.8.029.038 F. Kwak 5 07.2.029.043 Annie Brinkman 5 03.6.070.071 K. Mooren
6 07.2.061.052 Bernard Bretveld 6 05.8.029.039 G. Kimmels 6 07.2.029.045 Martha Voskamp 6 03.6.080.007 Olga Vehmeyer
7 07.2.061.054 Ben Smeier 7 05.8.029.040 Joh. Ten Pas 7 07.2.029.048 Els Peters 7 03.6.080.021 Dory Hendriks
8 07.2.111.041 Joke Wesselink 8 05.8.029.042 A. Ottens 8 07.2.029.050 Ria Jansen 8 03.6.080.057 Anneke Elbertsen