Selectie Bondsteams Klasse B Regio West

Dames R1 R2 R3 R4 R5 R6 Tot.     Heren R1 R2 R3 R4 R5 R6 Tot.  
Rotterdam 308 281 320 332 314 316 1871       Delft 373 354 352 346 349 356 2130      
Delft 297 293 321 296 339 314 1860       Utrecht 342 361 360 378 372 317 2130      
Utrecht 282 287 291 290 310 341 1801       Rotterdam 338 340 343 308 305 315 1949      
   
Rotterdam R1 R2 R3 R4 R5 R6 Tot. Gem. Tr. 9 Delft R1 R2 R3 R4 R5 R6 Tot. Gem. Tr. 9
Bruynel, T. 67 69 71 78 75 73 433 72,167 60 9 Laros, J. 69 79 78 79 79 84 468 78,000 59 23
Lakerveld, I. 63 61 63 70 67 65 389 64,833 60 8 Rust, N. 82 71 74 74 73 77 451 75,167 60 19
Hoogendoorn, J. 59 65 74 67 46 54 365 60,833 58 4 Arem, K. van 74 78 73 74 68 69 436 72,667 60 26
Boogert, M. 61 44 61 61 62 56 345 57,500 58 1 Jong, E. de 69 82 62 48 65 67 393 65,500 57 23
Kersbergen, M. 58 42 51 56 64 68 339 56,500 55 5 Naessens, T. 79 44 65 71 64 59 382 63,667 54 16
Gelderen, R. van    
Totaal 308 281 320 332 314 316 1871   291 27 Totaal 373 354 352 346 349 356 2130   290 107
   
Delft R1 R2 R3 R4 R5 R6 Tot. Gem. Tr. 9 Utrecht R1 R2 R3 R4 R5 R6 Tot. Gem. Tr. 9
Oosten. M. van 68 54 81 69 72 67 411 68,500 54 21 Meijer, L. 76 82 75 83 75 72 463 77,167 59 22
Bakker, D. 67 68 62 58 77 58 390 65,000 59 11 Jong, H. de 77 72 71 74 84 69 447 74,500 59 13
Bakker, J. 52 67 62 59 72 70 382 63,667 57 7 Pas, W. 65 70 77 77 68 69 426 71,000 59 15
Tetteroo, A. 56 65 62 64 61 64 372 62,000 59 8 Kapiteyn, S. 63 75 69 71 70 38 386 64,333 54 20
Oosten, B. van 54 39 54 46 57 55 305 50,833 57   Barneveld, W. van   68 73 75 69 285 71,250 40 17
  Herrewijn, J. 61 62   123 61,500 19 3
Totaal 297 293 321 296 339 314 1860   286 47 Totaal 342 361 360 378 372 317 2130   290 90
   
Utrecht R1 R2 R3 R4 R5 R6 Tot. Gem. Tr. 9 Rotterdam R1 R2 R3 R4 R5 R6 Tot. Gem. Tr. 9
Passchier, R. 54 71 71 69 64 63 392 65,333 60 3 Gelderen, J. van 78 82 86 68 70 79 463 77,167 60 22
Bredewoud, N. 69 67 66 52 68 70 392 65,333 57 14 Diest, C. van 76 80 77 67 75 62 437 72,833 60 19
Kralingen, N. van 49 64 59 63 46 59 340 56,667 54 10 Witteloosstuijn, G. 54 71 62 67 49 69 372 62,000 58 10
Westpal, M. 69 39 50 34 62 77 331 55,167 56 9 Wormer, A. 70 53 59 48 68 61 359 59,833 54 13
Oskam, A.   72 70 72 214 71,333 30 9 Mol, B. 60 54 59   173 57,667 29 3
Vermeer, W. 41 46 45   132 44,000 23 5 Boogert, C.   58 43 44 145 48,333 23 1
Totaal 282 287 291 290 310 341 1801   280 50 Totaal 338 340 343 308 305 315 1949   284 68
U bevindt zich hier: Start Uitslagen 2014 Selectie Bondsteams Klasse B Regio West