Selectie Persoonlijk Dames kl. A

Wedstrijd te Varsseveld.

# Bond Dames R1 R2 R3 R4 R5 R6 hout Gem. Tr. 9's
1 Haarlem M. Alders 85 86 80 86 85 87 509 8,483 60 38
2 Maastricht L. Harings 82 83 76 85 73 81 480 8,000 60 30
3 Winterswijk J. van Dam 87 81 74 81 74 81 478 7,967 60 27
4 Maastricht M. Hoebrechts 79 76 80 80 83 78 476 7,933 60 26
5 Groningen K. Heuvingh 79 77 73 85 77 82 473 7,883 60 27
6 Maastricht H. Keyenberg 70 79 75 86 82 80 472 7,867 59 27
7 Oost Gelderland M. Nijhof 79 76 76 83 85 72 471 7,850 60 24
8 Oost Gelderland R. Offenberg 78 81 74 83 77 76 469 7,817 60 24
9 Twente H. Schulte 78 72 77 79 75 84 465 7,750 59 23
10 Oost Gelderland T. Schuurman 75 85 74 75 84 71 464 7,733 59 20
11 Haarlem R. Kales 74 82 69 83 72 83 463 7,717 59 29
12 Oost Gelderland R. Lammertink 76 73 75 82 80 75 461 7,683 60 19
13 Oost Gelderland J. Heyink 85 79 78 72 76 70 460 7,667 60 22
14 Oost Gelderland R. Peters 70 72 77 82 78 75 454 7,567 59 22
15 Oost Gelderland D. Kuiperij 77 66 76 74 76 80 449 7,483 60 18
16 Winterswijk C. Nijmolen 77 71 74 77 77 71 447 7,450 59 20
17 Oost Gelderland R. Hulleman 78 61 72 81 73 81 446 7,433 59 24
18 Oost Gelderland C. Timmer 81 68 68 74 79 75 445 7,417 58 17
19 Utrecht A. Miete 83 76 73 79 63 69 443 7,383 60 18
20 s-Hertogenbosch T. Vugts 71 69 73 83 75 69 440 7,333 60 15
21 N-Nederland S. Lemmen 77 77 70 77 73 63 437 7,283 60 26
22 Haarlem T. Schagen 71 63 64 79 76 77 430 7,167 59 13
23 N-Nederland A. Meihuizen 75 58 70 64 81 80 428 7,133 58 16
24 Oost Gelderland R. Heersink 78 73 76 65 68 64 424 7,067 60 13
25 Winterswijk P. Nijmolen 68 72 71 75 72 63 421 7,017 59 16
26 Oost Gelderland T. Draayer 80 66 68 74 63 68 419 6,983 60 13
27 Zwolle I. van Boeyen 53 65 75 75 74 77 419 6,983 59 14
28 N-Nederland D. Hebels 79 69 64 56 68 73 409 6,817 59 18
29 Oost Gelderland R. Berenpas 64 65 66 74 72 65 406 6,767 56 13
30 Winterswijk A.Grevers 61 71 55 73 62 82 404 6,733 57 20
31 N-Nederland J. Hulsebos 79 56 69 70 54 59 387 6,450 58 11
32 N-Nederland A. Lubbers 65 60 54 68 62 66 375 6,250 59 2
33 Midden-Brabant I. Palinckx 56 49 61 81 67 61 375 6,250 56 12
34 Zwolle J. Olthuizen 45 37 79 78 64 63 366 6,100 49 18
35 Zwolle H. Bos 69 49 57 62 66 62 365 6,083 59 3
36 Delft I. Buster 61 82 53 43 50 62 351 5,850 54 10
37 Twente T. Hollegien             0 0,000 0 0
38 Oost Gelderland S. Schwarts             0 0,000 0 0
U bevindt zich hier: Start Uitslagen 2014 Selectie Persoonlijk Dames kl. A