Selectie Heren Clubs Regio Oost 2

Wedstrijd gehouden in Varsseveld

Club # Heren R1 R2 R3 R4 R5 R6 Totaal Gemidd.
1e plaats 1 J. v.d. Heide 85 85 86 88 88 84 516 86,00
K.N.A.L. 2 H. Timmer 85 83 84 85 90 87 514 85,67
3 W. Timmer 84 80 83 78 84 75 484 80,67
4 M.G. Hulleman 79 76 84 82 82 78 481 80,17
5 P.C. Hulleman 77 86 82 245 81,67
6 R. Offenberg 68 82 72 222 74,00
Totaal K.N.A.L. 401 401 423 415 426 396 2462 82,07
2e plaats 1 T. v. Elburg 85 84 83 86 81 88 507 84,50
Nooit Gedacht 2 M. v. Otterlo 85 77 82 88 87 79 498 83,00
3 D. Zwierenberg 81 76 75 83 86 76 477 79,50
4 H. Peters 74 68 66 48 77 77 410 68,33
5 A. Mulder 42 76 88 81 287 71,75
6 B.W. Aalderink 68 34 78 180 60,00
Totaal Nooit Gedacht 393 381 382 393 412 398 2359 76,10
3e plaats 1 J. Gotink 87 80 83 88 84 84 506 84,33
De Boggelaar 2 B. te Slaa 85 85 82 84 82 78 496 82,67
3 B. Rossel 76 73 77 81 72 79 458 76,33
4 G. Lammertink 75 72 75 82 85 67 456 76,00
5 Th. Gianotten 78 63 59 65 74 69 408 68,00
Totaal De Boggelaar 401 373 376 400 397 377 2324 77,47
4e plaats 1 F. Reugebrink 90 71 73 71 79 78 462 77,00
Gooi Ze Umme 2 R. Middendorp 72 83 78 82 78 69 462 77,00
3 A. Middendorp 78 80 76 79 74 74 461 76,83
4 M.A.C.W. Lubbers 75 76 77 73 71 86 458 76,33
5 F. v. Engeland 67 76 77 83 71 81 455 75,83
6 R. Elshof 0
Totaal Gooi Ze Umme 382 386 381 388 373 388 2298 76,60
5e plaats 1 W.J. Gerritsen 74 83 85 84 84 82 492 82,00
Onder Ons 2 R. Hartgers 70 66 81 84 84 79 464 77,33
3 A.J.M. Kock 78 79 76 70 78 66 447 74,50
4 A.C. Flierman 73 71 77 77 72 52 422 70,33
5 J.W.v. Elk 69 61 84 214 71,33
6 W. Janssen v. Doorn 78 62 53 193 64,33
Totaal Onder Ons 373 361 372 384 379 363 2232 74,40
6e plaats 1 K. Kweldam 75 77 79 85 82 87 485 80,83
't Noorden 2 A. te Lindert 73 75 81 76 77 69 451 75,17
3 T. v.d. Elsen 74 77 77 70 72 74 444 74,00
4 M. Huning 88 71 85 79 37 81 441 73,50
5 G. Vink 61 69 59 74 67 72 402 67,00
Totaal 't Noorden 371 369 381 384 335 383 2223 74,10
7e plaats 1 T. Tangelder (B) 76 74 85 83 81 77 476 79,33
Sylawald 2 J. Steentjes 73 78 81 78 75 73 458 76,33
3 W. Mulders 81 66 70 76 79 72 444 74,00
4 J.Th. Suselbeek 80 67 72 83 68 66 436 72,67
5 F. Molenaar 68 53 59 74 69 73 396 66,00
Totaal Sylawald 378 338 367 394 372 361 2210 73,67
8e plaats 1 E. Tenwolde 85 81 83 87 84 84 504 84,00
Voor Ons Genoegen 2 B. Claus 66 77 62 82 76 80 443 73,83
3 T. Ulrich 68 68 73 68 70 72 419 69,83
4 C. de Jong 80 66 57 63 75 59 400 66,67
5 Th. Jansen 46 71 61 69 74 53 374 62,33
Totaal Voor Ons Genoegen 345 363 336 369 379 348 2140 71,33
9e plaats 1 A. Valk 75 67 73 79 79 72 445 74,17
Houdt Plank Tuul Umme 2 W. Offenberg 58 78 81 77 75 71 440 73,33
3 H. Leijgraaf 58 69 66 80 73 71 417 69,50
4 B. v. Engeland 73 69 61 56 57 71 387 64,50
5 G. Straalman 69 63 50 53 75 61 371 61,83
Totaal Houdt Plank Tuul Umme 333 346 331 345 359 346 2060 68,67
10e plaats 1 A. Notten 74 68 62 81 75 74 434 72,33
Heren O.K. 2 H. Mulder 78 73 68 75 68 71 433 72,17
3 F. Becks 70 69 84 77 65 60 425 70,83
4 H. Wink 62 71 72 72 68 73 418 69,67
5 T. Jansen 68 53 44 57 66 49 337 56,17
Totaal Heren O.K. 352 334 330 362 342 327 2047 68,23
11e plaats 1 J. Cornelissen 84 72 75 76 72 74 453 75,50
Alles Om 2 B. Gronouwe 62 63 77 76 60 63 401 66,83
3 J. Ostermeier 77 60 75 70 59 58 399 66,50
4 H. Pelgrom 71 52 51 73 63 68 378 63,00
5 G. Baars 78 77 72 227 75,67
6 E. Roza 57 61 57 175 58,33
Totaal Alles Om 351 325 355 367 315 320 2033 67,77
U bevindt zich hier: Start Uitslagen 2016 Selectie Heren Clubs Regio Oost 2